21. 5. - 21. 6.
Blíženci (horoskop na rok 2022)

Práce

Jak u vás bývá zvykem, budete sršet novými nápady již od samého začátku nového roku. Vsaďte na svou intuici a zrealizujte své nápady pro vylepšení vašeho pracovního výkonu. Můžete očekávat úsporu nákladů i vyšší zisk. Držte si od těla vaše falešné přátele a nechoďte do žádných rebelských konfliktů. V dubnu vám v práci hrozí pomluvy. Nepříznivé období hrozí až do června, pro jistotu do té doby neriskujte ani v oblasti financí. Od října až do prosince již zavládne klid na všech frontách.

Vztahy

Přestože vaše vztahy budou v tomto roce trochu bouřlivé, vyvarujte se neomalenosti a arogance, nemuselo by se vám to vyplatit. Vaši přátele budou mít s vámi pouze dobré úmysly, tak si jich važte. Pamatujte na to, že i jejich negativní názor nemusí ihned znamenat nedůvěru. Nevyprávějte jim o veškerém chodu vaší domácnosti, obzvlášť pokud u vás nejsou na dlouhodobější návštěvě. Od srpna vám může začít láskyplné období. Záleží však na tom, jestli vás nadřízený nebude až příliš zahrnovat prací.

Peníze

Tento rok bude pro vás po stránce financí poměrně nestálý. Jistotu budete mít alespoň začátkem a ke konci roku, a také v letních měsících. Přepadá vás pocit, že musíte přinášet jen samé oběti, abyste překonali nedefinovatelnou překážku, která vám brání dosáhnout většího úspěchu. Nenechte se otrávit a myslete pozitivně. Pamatujte na to, že hlavou zeď neprorazíte a věnujte se sami sobě i lidem ve vašem okolí.

Zdraví

Přestože jste milovníkům sportů, začátek roku vám může přinést určitá omezení, obzvlášť pokud se chystáte na hory. Buďte na sebe opatrní a teple se oblékejte. To by vás mělo ochránit před zbytečnou absencí v práci. Blíženci narozeni od 1. do 11. června by si měli dát pozor na pády z výšek a nepříznivé klimatické podmínky, zejména blesky. Pro jistotu v tomto období vůbec nepřepínejte své síly, příliš nepijte a jezte střídmě. Při oslavách vašich narozenin si však dopřát určitě můžete. V okruhu vašich přátel se budete cítit báječně.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi