24. 8. - 23. 9.
Panna (horoskop na rok 2021)

Práce

První kvartál roku 2021 pro vás nebude jednoduchý, protože bude zavedeno mnoho nových pracovních postupů a inovací, které zrozenci ve znamení Panny mohou obtížně zvládat. Zejména osoby, které vynikají svým smyslem pro přesnost, se mohou dostat do úzkých. Vyhněte se pomluvám a přestaňte si dělat ještě větší zmatek ve svých cílech. Od začátku července se budou nároky postupně snižovat a vy se konečně uvolníte a načerpáte nové síly. Nějaké osoby však mohou pociťovat nepříjemný tlak v práci v průběhu celého roku.

Vztahy

Tento rok vám přinese mnoho pestrých romantických prožitků. Planeta Neptun vás tímto širokým spektrem obrazotvorností ve vztazích ladně provede. V únoru a březnu se můžete těšit na nová přátelství i citová prohloubení. Čeká vás období, kdy vaše racionální já ustoupí do pozadí a vy budete jednat hlavně emocionálně. V létě už jste zase plně koncentrovaní, zcela se své mysli však nepodřizujte. Nový vztah se pro některé Panny může stát důležitým záchytným bodem.

Peníze

Osoby narozené mezi 2. až 11. zářím se mohou na začátku roku dostat do finančních potíží, které jsou výsledkem velkých rodinných výdajů nebo financování nejistých akcí. Březen přinese lepší finanční stabilitu, ale ne zas takovou, abyste mohli poskytovat půjčky bez většího rozmýšlení. Od června až do listopadu vás čeká příjemná finanční nezávislost. Nehrajte si na mecenáše a peníze si raději spořte.

Zdraví

Začátek roku vám přinese snížení imunity. Nepodceňujte virózy a vezměte si raději volno, abyste je mohli vyležet. Až do května se budete cítit bez energie. Podpořte ji pestrou stravou a dechovým cvičením. V měsíci červnu si dejte pozor na úrazy a nervové vyčerpání. Vyvarujte se přílišnému ruchu lidí a držte se v ústraní. Prospěje vám odpočinek, klid a časté procházky lesem.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.