21. 3. - 20. 4.
Beran (horoskop na rok 2022)

Práce

Tentokrát pro vás začátek roku nebude jak jednoduchý jako doposud. Vaše přirozené instinkty budou pobízet k velkým změnám na vašem pracovišti. Pro zavedení lepších postupů, případně pro zefektivnění dosavadních zvyků, budete muset vynaložit opravdu velké úsilí. Jaro pro vás jako vždy znamená radostné odhození zimní bundy a šťastný výstup do přímého kopce. Na jaře buďte obezřetní a neradujte se předčasně. Poté vás již čeká příjemné a klidné období, které zavládne po jarní rovnodennosti.

Vztahy

Březen přinese potřebu uklízení ve vlastní domácnosti, ve které hrozní pořádně napjatá atmosféra, které se nevyhne většina členů rodiny. Silným jedincům postačí ke zvládnutí této situace vlastní sebereflexe nebo kreativní činnost. Pokud to není váš případ, vyrazte do přírody nebo tam, kde se cítíte nejlépe. Cestování za vaším vyvoleným partnerem může vést k nečekaným vyústěním. Květen přinese dokonalou rovnováhu a vy můžete být v klidu až do konce roku 2022. Venuše je vám letos opravdu příznivě nakloněna.

Peníze

Konec loňského roku byl poměrně náročný, zlepšení však zřejmě nedosáhnete ani zvýšeným tempem letos v lednu. V květnu si určitě neberte žádné půjčky a vsaďte na svůj rozum. Zamyslete se, kde by se u vás doma dalo ušetřit. Pokud se budete snažit, může se vám během června splnit váš velký tajný sen a vaše situace se náhle zlepší. V dalších měsících si k vám finance nacházejí cestu tak nějak samy a nenucené. Odvážní podnikatelé mají šanci přijít si v závěru roku na velké obraty.

Zdraví

Na začátku roku jste plni energie a zdravím jen kypíte. Klidně si se svými přáteli domluvte nějakou dalekou zahraniční cestu nebo vyrazte za zimním dobrodružstvím na hory. Vítány jsou všechny vaše nápady, které souvisí se sportem. Ti, kteří se narodili na začátku dubna, by si měli dát při dubnovém cestování, protože jim mohou hrozit úrazy. Po nastartování zdravého životního stylu je ideální červen a červenec. Berani jsou v tomto období motivovaní do sportovních aktivit i dodržování správného stravování. Vývoj konce roku ukáže, zda toto snažení přineslo své ovoce a v jaké míře.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi