21. 2. - 20. 3.
Ryby (horoskop na rok 2022)

Práce

S novým rokem vás čekají nové postupy, metody a jiné změny, které jsou v podstatě ještě u zrodu. V této oblasti budete určitě důležitá vaše součinnost. Někteří jedinci tyto změny nebudou tolerovat, a proto pro ně bude lepší poohlédnout se po nových možnostech zaměstnání. Nejvíce nových šancí je připraveno v únoru. Březen je tím nejlepším obdobím pro nové nápady podnikatelů, pro ucelení svých úmyslů a pro získání nových důležitých kontaktů. V dubnu a květnu se šetřete, nic nehroťte a usilujte o vyrovnané jednání. Léto až prosinec pro vás znamená úspěch a bezproblémovou spolupráci s vašimi přáteli. Důležité je rozpoznat je od těch falešných.

Vztahy

Na počátku roku 2022 budete mít pocit, že máte okolo sebe mnoho falešných přátel, kteří se s vámi snaží manipulovat. Přestože vaše společenské vztahy stále stoupají, není vůbec potřeba měnit vaše postoje. Rozhodně byste si měli zachovat reálný cit pro situaci. Máj bude letos obzvláště vašemu znamení přát v lásce. Snažte se i lidem ve vašem okolí dopřát, aby se měli také tak hezky jako vy a podpořte vaše vzájemné vztahy. Červen až listopad pro vás znamená znovu nabytou romantiku. Do prosince se kolem vašeho protějšku mohou pohybovat nějací vaši konkurenti. Rozhodně byste si měli dát pozor a mít situaci pod kontrolou.

Peníze

Tento rok si vaše finance budete hlídat jen těžko. Budete nuceni financovat více neplánovaných oblastí vašeho života. Asi by stálo za úvahu popřemýšlet o snížení investic do vašich zálib, kultury a zábavy. Větší pozornost byste měli věnovat svým potomkům. Listopad je ideálním měsícem pro plnění snů. Vezměte své blízké na dovolenou do zahraničí, obzvláště děti to velice ocení. Pokud máte společnou kasu, připravte se na to, že koncem roku budete nutně potřebovat nějakou finanční vzpruhu.

Zdraví

Začátek roku pro vás jako vždy znamená omezení jídelníčku a zvýšené péči o vaše tělo. Výsledky, které se brzy dostaví, vás budou motivovat k ještě vyšším výkonům. Jaro je pro vás však velice rizikovým obdobím, co se týče příjmu potravy. Vaše životospráva utrží menší trhliny. Snažte se odolat a léto pro vás bude zárukou skvělých výsledků. V červenci a v srpnu se určitě nemusíte bát stoupnout na váhu.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi