22. 12. - 20. 1.
Kozoroh (horoskop na rok 2022)

Práce

Hned v počátku roku vás zastihne náročná situace v práci a bude velice záležet na tom, jak se k ní postavíte. Reorganizace ve vašem zaměstnání bude vyžadovat nabytí nových znalostí, což nemusí být každému příjemné. Někteří Kozorohové správně uchopí šanci do svých rukou a v únoru i v březnu mohou sklízet z toho plynoucí výhody. V květnu se bude dařit podnikatelům, obezřetní by však měli být před konkurencí. Od června se zlepší pracovní podmínky a vy se budete cítit naplněni.

Vztahy

V jedné části roku jsou vaše vztahy pod vlivem Jupiteru, planety, která je synonymem úspěchu a hojnosti. Po celý rok se vám však v oblasti vztahů tak dobře dařit nebude. Kolikrát budete překvapeni z toho, jak s vámi cloumají skryté pudy. Může se stát, že náhle zatoužíte po větší svobodě, nebo si budete chtít alespoň vyzkoušet chvilkovou nezávislost. Druhá polovina roku by již měla být harmoničtější a uspořádanější. Budete mít dostatek prostoru vstřebat dříve prožité zážitky.

Peníze

V tomto roce planeta Uran na jedné straně přivolá šance k získání financí a na druhé straně postaví bariéry ve formě nutných kompromisů a dohod s lidmi, s kterými si to jen těžko umíte představit. V dubnu raději nepodepisujte žádné smlouvy a nenavazujte s nikým novou spolupráci. Čeká vás poněkud napjaté období. Září bude již příznivější. Můžete se těšit na odměny i jiné zlepšení vaší finanční oblasti. Prosinec je nakloněn nečekanému dědictví nebo nemovitostem z restituce.

Zdraví

V lednu se cítíte po zdravotní stránce skvěle. V únoru byste měli omezit pohyb na rušných místech, protože vám hrozí virová onemocnění. Od března do června vás čeká harmonické období a vy budete překypovat energií a vitalitou. Červenec však opět hrozí snížením imunity, a proto nezapomínejte na přísun dostatku vitamínů. V listopadu mohou nastat poruchy s hybností a s prokrvením končetin, nezapomínejte na preventivní prohlídky.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi