22. 12. - 20. 1.
Kozoroh (horoskop na rok 2021)

Práce

Hned v počátku roku vás zastihne náročná situace v práci a bude velice záležet na tom, jak se k ní postavíte. Reorganizace ve vašem zaměstnání bude vyžadovat nabytí nových znalostí, což nemusí být každému příjemné. Někteří Kozorohové správně uchopí šanci do svých rukou a v únoru i v březnu mohou sklízet z toho plynoucí výhody. V květnu se bude dařit podnikatelům, obezřetní by však měli být před konkurencí. Od června se zlepší pracovní podmínky a vy se budete cítit naplněni.

Vztahy

V jedné části roku jsou vaše vztahy pod vlivem Jupiteru, planety, která je synonymem úspěchu a hojnosti. Po celý rok se vám však v oblasti vztahů tak dobře dařit nebude. Kolikrát budete překvapeni z toho, jak s vámi cloumají skryté pudy. Může se stát, že náhle zatoužíte po větší svobodě, nebo si budete chtít alespoň vyzkoušet chvilkovou nezávislost. Druhá polovina roku by již měla být harmoničtější a uspořádanější. Budete mít dostatek prostoru vstřebat dříve prožité zážitky.

Peníze

V tomto roce planeta Uran na jedné straně přivolá šance k získání financí a na druhé straně postaví bariéry ve formě nutných kompromisů a dohod s lidmi, s kterými si to jen těžko umíte představit. V dubnu raději nepodepisujte žádné smlouvy a nenavazujte s nikým novou spolupráci. Čeká vás poněkud napjaté období. Září bude již příznivější. Můžete se těšit na odměny i jiné zlepšení vaší finanční oblasti. Prosinec je nakloněn nečekanému dědictví nebo nemovitostem z restituce.

Zdraví

V lednu se cítíte po zdravotní stránce skvěle. V únoru byste měli omezit pohyb na rušných místech, protože vám hrozí virová onemocnění. Od března do června vás čeká harmonické období a vy budete překypovat energií a vitalitou. Červenec však opět hrozí snížením imunity, a proto nezapomínejte na přísun dostatku vitamínů. V listopadu mohou nastat poruchy s hybností a s prokrvením končetin, nezapomínejte na preventivní prohlídky.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.