23. 11. - 21. 12.
Střelec (horoskop na rok 2021)

Práce

Přestože vám v práci všem jde o jednu společnou věc, začíná se čím dál tím více projevovat rivalita. Někteří vaši kolegové mají tajnosti a jde jim hlavně jen o povýšení. Vy však máte svoji čest a nenecháte se vyvést z rovnováhy. V březnu můžete čekat podporu ze strany vašich přátel, v dubnu se k nim připojí i nepřející osoby. Květen přeje živnostníkům, kteří mají šanci navázat nové zajímavé obchodní kontakty. V říjnu se zase mohou těšit studenti na štěstí u zkoušek, svými vědomostmi mohou zazářit. Koncem roku by se měli podnikatelé zamyslet nad případnou obměnou zacílení svého podnikání.

Vztahy

Celý rok 2021 bude v duchu utužování přátelských vztahů. V partnerských vztazích budete dosahovat otevřené komunikace. Březen je ideální čas pro lásku. Nečekaně citově vzplanete a prožijete její dosud nepoznané podoby. V květnu vám pár přátel vyčte, že většinu času trávíte se svým partnerem a je zanedbáváte. Romantiku a dobrodružství si můžete užívat v srpnu, dejte si však pozor na flirtující soky v lásce. Nezadaní mohou být úspěšní s nalezením ideálního protějšku na začátku prosince.

Peníze

Na začátku roku neinvestujte bez rozmyslu, mohli byste zaznamenat velké ztráty. Dejte si také pozor na krádeže hotovosti. Od března se vám bude finančně dařit lépe. Červen bude nejpřínosnější, peníze získáte ze zdrojů, odkud byste to vůbec nečekali. V létě můžete utrácet, aniž byste z toho měli nějaké výčitky. Na konci roku už ale necestujte nikam do zahraničí. Utratili byste až příliš mnoho peněz.

Zdraví

Únor a březen bude pro vaše zdraví rizikovým obdobím. Určitě se vyhněte riskantním sportovním výkonům. V srpnu hrozí úrazy nebo nevolnost z horka. Poslední kvartál roku 2021 bude ve znamení načerpání nové energie a přívalu zdraví.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.