23. 7. - 23. 8.
Lev (charakteristika znamení)

Žena

„Radost je bolest, na kterou se díváme z jiné strany.“

Tato žena vždy ví, co chce a většinou to také dostane. Její sebedůvěra ji žene do rizika. Bytostně touží po tom být někdo, chce něco znamenat a být uznávaná. Nezbytně ke svému... více

Muž

„Zvítězit!“

Znamení Lva dává mužům, kteří se jako Lvi narodili, zdravé sebevědomí a přirozenou autoritu. Mají vůli vládnout a ovládat druhé, ale jejich chování je zároveň velkorysé a přátelské.
Tito muži o sobě zpravidla nemají žádné pochybnosti, protože věří svým pracovním i morálním kvalitám a důvěřivě posuzují i své protějšky. Jsou hrdí. V jejich povaze je rytířskost a vrozený takt.
Muži narození v tomto znamení mají rádi bohatství a dobrou životní úroveň, ale ani v horších materiálních poměrech neztrácejí svou sebedůvěru a zjevem ani chováním nedají svému okolí najevo, že potřebují pomoc nebo soucit.
Muži - Lvi volí vždy nejkratší cestu k cíli a jsou k tomu vybaveni velkou rozhodností. Nejlépe se jim daří ve svobodných povoláních, kde uplatní svou samostatnost, ale ani podnikatelská sféra není jejich mentalitě cizí, protože je v nich velká odvaha a radost z rizika. Mají úspěch v každém povolání, ve kterém se uplatní úroveň jejich chování, bystrost, takt i sebedůvěra.
Peníze pro ně nejsou tak důležité, dokud mají naditou peněženku. Dočasně si něco odepřít, to není nic pro tyto muže. Sice rádi utrácí, přesto se nemohou zbavit pocitu, co přinese zítřek. Srdce těchto mužů je však soucitné a rádi pomohou druhým. Jsou štědří, ale očekávají, že jejich štědrost bude náležitě oceněna.
Milí Lvi, pokud zmírníte svoji vychloubačnost, tvrdošíjnost, přehnanou hrdost a netrpělivost, můžete se stát opravdu jedinečnými muži s ryzím charakterem. zabalit
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 05/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Plus

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.