21. 2. - 20. 3.
Ryby (charakteristika znamení)

Žena

„Moje otevřenost a vitalita mě naplňují krásou!“

Žena zrozená ve znamení Ryby je trochu záhadná, takže ji muž pozná teprve při pohledu zblízka, ve chvíli, kdy ho k sobě sama pustí. Její bytosti nelze porozumět analyticky. Je zahalena do tajemství a ten, kdo ji chce pochopit, se musí odebrat hluboko do říše jejích pocitů.
Je v kontaktu se svými city a otevřeně a věrohodně je také dává najevo. Pro lidi kolem ní mohou být často nesrozumitelné, ale to není její problém. Nikdy nepřistoupí na kompromis v citové oblasti, protože by musela popřít sebe sama a mohla by tak ztratit něco ze sebe.
Cesta za kariérou a vyššími posty tuto ženu příliš neláká, chybí jí tvrdší lokty a potřebná tvrdost. Straní se přehnané odpovědnosti. Postrádá větší důvěru ve své schopnosti a pevnou vůli.
Tato žena ráda utrácí a více než jiní si dokáže uvědomit pomíjivou hodnotu peněz. S požitkem si koupí to, co jí zaujme a potom se nestačí divit, kam se její peníze poděly.
Milá ženo zrozená v Rybách, pochop, že otevřeností v projevování svých pocitů získáváš na kráse. Možná, že ti někteří lidé nerozumějí; nedělej si proto starosti! Je dost jiných, se kterými se o své pocity můžeš podělit. zabalit

Muž

„Stále chcete to, co vám uniká, a když to získáte, začnete toužit po něčem jiném!“

Pro tyto muže není snadné najít si svoje místo v dnešní soupeřivé společnosti, protože se nedokážou smířit se, se zvláštností svého charakteru. Jsou... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 09/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.