Hokejisté Liberce dokázali zejména díky enormní bojovnosti v úterý vyrovnat stav finálové série proti Třinci.

Finále extraligy
Hokejové umění rozhodovat nebude, míní útočník Birner

Hokejisté Liberce dokázali zejména díky enormní bojovnosti v úterý vyrovnat stav finálové série proti Třinci na 2:2 a podle útočníka Michala Birnera přistoupí... více

Šimon Hrubec v klíčovém okamžiku přišel o výhled na kotouč.

Brankář Třince
Gólman Hrubec: Puk jsem neviděl, nebyla šance reagovat

Při vítězném gólu Tomáše Havlína brankář Šimon Hrubec prakticky nereagoval. Třinecký gólman zůstal po ráně libereckého beka ve čtvrtém finále v čase 74:09... více

Třinečtí hokejisté se radují z vyrovnávací trefy Davida Ciencialy (vpravo).

David Cienciala
Lidé se musí hokejem bavit, ocenil finále jediný střelec Třince

Jediným střelcem hokejistů Třince ve čtvrtém finále extraligy byl David Cienciala. I když trefou v závěru řádné doby nalil do řad Ocelářů obrovskou dávku... více

Obránce Tomáš Havlín (vpravo) se o své nominaci na zápas dozvěděl ráno před rozbruslením.

Extraligové finále
Můj nejdůležitější gól kariéry, jásal po výhře liberecký Havlín

23.04. 21:39

Hokejový obránce Tomáš Havlín se po dvouzápasové přestávce vrátil do sestavy Liberce a stal se hrdinou čtvrtého finálového duelu proti Třinci. více

Chomutov se rozloučil  extraligou domácí přestřelkou.

Baráž
Koblasa řídil hattrickem vítězné loučení sestupujícího Chomutova

23.04. 20:38 Aktualizováno 23.04. 22:37

Hokejisté Chomutova se rozloučili před vlastními fanoušky s neúspěšnou sezonou vítězně, poté co zdolali v závěrečném 12. kole baráže o účast v extralize České... více

Jiří Polanský na vhazování proti libereckému Liboru Hudáčkovi.

Finále
Liberec srovnal sérii, v prodloužení rozhodl Havlín

23.04. 20:35 Původní zpráva Aktualizováno 23.04. 22:38

Hokejisté Liberce vyhráli čtvrté finále play off extraligy v Třinci 2:1 v prodloužení a vyrovnali stav série na 2:2. Dramatické utkání rozhodl v 75. minutě... více

David Ciencala (uprostřed) odstartoval obrat Třince ve třetím finále.

Třinecký útočník
Cienciala: Musíme držet hru, kterou umíme, přináší ovoce

23.04. 06:00

Třinečtí hokejisté se ve třetím finále extraligy nedali srazit nepříznivým vývojem zápasu. Na vedoucí gól Liberce ve druhé polovině zápasu zareagovali čtyřmi... více

Ladislav Šmíd nechápal, že jeho spoluhráči nehrají svou hru typickou v základní části.

Liberecký obránce
Nehráli jsme svou hru, nechápal po další prohře Šmíd

23.04. 05:30

Hokejový obránce Ladislav Šmíd se snažil o druhé přestávce v kabině probudit svůj tým, aby začal hrát lépe, ale nepodařilo se mu to. Liberec pokračoval v... více

Jaroslav Vlach litoval po zápase zahozené šance. Liberec následně prohrál.

Promarněná přiležitost
Vlach litoval nevyužité šance, mohl navýšit vedení Liberce

22.04. 21:20

Hokejový útočník Jaroslav Vlach mohl v 31. minutě zvýšit vedení Liberce a přiblížit svůj tým k vítězství ve třetím finále play off extraligy na ledě Třince.... více

Třinec v domácím prostředí otočil duel s Libercem.

Hokejové finále
Třinci se povedl obrat, proti Liberci bude útočit na mečbol

22.04. 19:45 Aktualizováno 22.04. 21:09

Hokejisté Třince porazili ve finále play-off extraligy Liberec 4:1 a v sérii vedou 2:1. Bílí Tygři sice ve vyprodané Werk Areně po gólu Marka Kvapila vedli,... více

Petr Vampola.

Hokejová baráž
Kladno patří do extraligy, ví Vampola. Co vzkázal do Budějovic?

22.04. 16:10

Hokejový útočník Petr Vampola odložil plánovaný konec kariéry a kývl loni na nabídku Jaromíra Jágra, aby pomohl Kladnu v boji o návrat do extraligy.... více

Musíme skórovat proti pěti, ví Vrána. Útočníka trápí brankář.

Hokejové play off
Musíme skórovat proti pěti, ví Vrána. Starosti mu dělá brankář

21.04. 10:51

Úvodní dva zápasy finále play off hokejové extraligy mezi Libercem a Třincem potvrdily předpoklady o velké vyrovnanosti, jež by měla letošní bitvu o titul... více

Tomáš Plekanec s Jaromírem Jágrem slaví jednu z branek Kladna.

Vítěz baráže
Plekance od Kladna zrazovali. Já ale týmu věřil, kontroval

21.04. 05:00

Hokejový útočník Tomáš Plekanec naplnil misi, s kterou se na konci listopadu pro dlouholetém působení v NHL vrátil z Montrealu do Kladna, a slaví s Rytíři... více

Tomáš Marcinko se raduje z jednoho ze svých gólů.

Recept na Liberec? Agresivita a hodně střel, tuší Marcinko

20.04. 11:15

Útočník Tomáš Marcinko vstřelil ve druhém utkání extraligového finále s Libercem jediný gól Třince. V 38. minutě snížil při dvojnásobné početní výhodě na 1:2.... více

Jaromír Jágr.

Čtyři branky
Jágr šel na zápas rovnou z kostela. Pojede na šampionát?

20.04. 07:07

Sedmačtyřicetiletý hokejový fenomén Jaromír Jágr svým dalším galapředstavením pečetil postup Kladna zpět do extraligy po pěti letech. Majitel Rytířů se čtyřmi... více

Hokejový brankář Třince Šimon Hrubec.

Hrubec: Před finále jsem se uklidnil a strašně si ho užívám

20.04. 06:00

Přestože hokejisté Třince nenavázali ve druhém utkání extraligového finále s Libercem na výhru z úvodního duelu a prohráli 1:3, panuje podle gólmana Ocelářů... více

Ladislav Šmíd se raduje společně s brankářem Romanem Willem.

Hokejová extraliga
V kabině byl od rána úplně jiný tým, těšilo obránce Šmída

20.04. 05:00

Hokejisté Liberce odehráli druhý finálový duel extraligy proti Třinci ve zcela odlišném rozpoložení než ten úvodní. Výsledek se dostavil. Čtvrteční porážku 1:2... více

Trenér hokejistů Chomutova Vladimír Růžička.

Ze sezony to tak nějak vyplynulo, řekl Růžička k sestupu Pirátů

19.04. 21:14

Hokejisté Chomutova získali dvě kola před koncem baráže o extraligu jistotu, že z elitní soutěže po čtyřech letech sestoupí. Trenér Vladimír Růžička to bral... více

aJromír Jágr střelecky zářil v barážovém utkání proti Českým Budějovicím.

Jágr se dočkal! Čtyřmi góly poslal Kladno do extraligy

19.04. 20:30 Aktualizováno 19.04. 20:41

Hokejisté Kladna vyhráli v 10. kole baráže o extraligu v Českých Budějovicích 4:2 a slaví návrat do nejvyšší soutěže po pěti letech. Čtyřgólovým představením... více

Liberec tentokrát doma nezaváhal a srovnal finálovou sérii.

Liberec tentokrát doma nezaváhal a srovnal finálovou sérii

19.04. 16:40 Původní zpráva Aktualizováno 19.04. 19:40

Hokejisté Liberce vyrovnali stav finálové série play off extraligy na 1:1, když porazili ve druhém domácím utkání Třinec 3:1. více