Formule 1
Räikkönen mě netrefil schválně, uznal Hamilton a přijal omluvu

Úřadující mistr světa formule 1 Lewis Hamilton přijal omluvu Kimiho Räikkönena za kolizi z prvního kola nedělní Velké ceny Británie, po které se pilot Mercedesu propadl na chvost... více

Lewis Hamilton (vlevo) z Williaamsu po kolizi naznačil, že Ferrari nehraje fér.

Válka stájí
Hamilton po kolizi naznačil, že Ferrari nebojuje fér

UVNITŘ VIDEO. Úřadující mistr světa formule 1 Lewis Hamilton z Mercedesu naznačil, že Ferrari v letošní sezoně používá v boji o titul nečisté prostředky.... více

Vettel ukončil v britském Silverstonu Hamiltonovu nadvládu.

Formule 1
Vettel ukončil v britském Silverstonu Hamiltonovu nadvládu

Aktualizováno 08.07. 17:24Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál Sebastian Vettel z Ferrari a ukončil čtyřletou nadvládu Lewise Hamiltona. Před britským obhájcem titulu z Mercedesu,... více

Lewis Hamilton během VC Británie.

Domácí nadvláda
Hamilton vyhrál počtvrté v řadě kvalifikaci na VC Británie

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál počtvrté za sebou domácí pilot Lewis Hamilton z Mercedesu. Na druhém místě skončil se ztrátou 44 tisícin... více

Formule 1 uvažuje o bodech za pole position a nejrychlejší kolo.

Změna systému
Formule 1 uvažuje o bodech za pole position a nejrychlejší kolo

07.07. 11:04 Aktualizováno 07.07. 11:52

Vedení formule 1 uvažuje o změně bodovacího systému Velkých cen. V budoucnu by tak mohlo v závodech bodovat patnáct nebo dokonce dvacet jezdců a body by se... více

Závodník formule 1 Lewis Hamilton.

Formule 1
Hamilton před domácí GP v Silverstone: Jsem připravený bojovat

05.07. 10:41

Velká cena Británie nemohla pro Lewise Hamiltona přijít v lepší chvíli. Britský pilot minulou neděli závod v Rakousku nedokončil a přišel o první místo v... více

Ëric Boullier končí na pozici ředitele stáje McLaren.

Formule 1
Ředitel McLarenu dostal padáka. Doplatil na špatné výsledky

04.07. 13:01

Špatné výsledky stáje formule 1 McLaren stály místo sportovního ředitele Ërica Boulliera. Čtyřiačtyřicetiletý Francouz odstoupil z funkce, do které byl... více

V Rakousku vládl Verstappen, Vettel je opět v čele MS.

F1
V Rakousku vládl Verstappen, Vettel je opět v čele MS

01.07. 17:16

Velkou cenu Rakouska formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu před dvojicí jezdců Ferrari Kimim Räikkönenem a Sebastianem Vettelem. Německý pilot se díky... více

Kvalifikaci na Velkou cenu Rakouska vyhrál Valtteri Bottas.

Formule 1
Kvalifikaci na GP Rakouska ovládl Bottas, Hamilton startuje druhý

30.06. 16:16 Aktualizováno 30.06. 16:46

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Rakouska formule 1 vyhrál stejně jako před rokem Valtteri Bottas. V první řadě ho doplní druhý jezdec Mercedesu a vedoucí... více

Týmoví kolegoví z Red Bullu ve svých Aston Martinem a s karavany za sebou.

Formule 1

30.06. 06:00 Původní zpráva

Na okruhu jsou z nich nelítostní dravci, mimo závodiště si ale dovedou vyrazit z kopýtka. Závodníci formule 1 a týmoví kolegové Daniel Ricciardo a Max... více

Lewis Hamilton ovládl první trénink na Velkou cenu Rakouska.

Velká cena Rakouska
První trénink ovládl Hamilton, Vetel skončil čtvrtý

29.06. 13:25

První trénink na nedělní Velkou cenu Rakouska formule 1 vyhrál úřadující mistr světa Lewis Hamilton z Mercedesu. Jeho největší rival v boji o titul Sebastian... více

Lewis Hamilton vyhrál Velkou cenu Francie.

Formule 1
Hamilton ovládl GP Francie a vrátil se do čela šampionátu

24.06. 17:55

Mistr světa Lewis Hamilton z Mercedesu vyhrál s převahou obnovenou Velkou cenu Francie formule 1 a vrátil se do čela mistrovství světa. Dosavadní lídr... více

Sebastian Vettel během VC Kanady.

VC Kanady
Vítěz kvalifikace Vettel ovládl v Kanadě i hlavní závod

10.06. 21:58 Aktualizováno 10.06. 22:42

Sebastian Vettel z Ferrari vyhrál Velkou cenu Kanady formule 1 a vrátil se na první místo průběžného pořadí mistrovství světa s náskokem jednoho bodu před... více

První tři z kvalifikace na VC Kanady.

VC Kanady
Vettel vyhrál kvalifikaci na VC Kanady, druhý odstartuje Bottas

09.06. 21:57

Sebastian Vettel z Ferrari vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Kanady formule 1 a do nedělního závodu vyrazí z prvního místa před Valtterim Bottasem. Finského... více

Ricciardo opanoval Velkou cenu Monaka.

Formule 1
Vyhrál i přes problémy! Ricciardo opanoval Velkou cenu Monaka

27.05. 17:12

Velkou cenu Monaka vyhrál Daniel Ricciardo z Red Bullu, který navzdory problémům s výkonem zhruba od poloviny závodu udržel vedení před Sebastianem Vettelem z... více