VC Španělska
Hamilton vyhrál v Barceloně a zvýšil náskok na Vettela

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál Lewis Hamilton. Úřadující mistr světa si připsal druhé vítězství za sebou a v průběžném pořadí šampionátu zvýšil náskok před Sebastianem... více

Valtteri Bottas byl v prvním tréninku nejrychlejší.

Formule 1
Trénink v Barceloně vyhrál Bottas, vrátil se Kubica

Aktualizováno 11.05. 17:10Tréninky na Velkou cenu Španělska ovládly vozy stáje Mercedes. Na okruhu v Barceloně byl nejprve nejrychlejší Valtteri Bottas a v odpolední části na něj... více

Organizátoři italské Velké ceny jsou podezřelí z daňových úniků.

Formule 1
Daňové úniky? Policie vyšetřuje Velkou cenu Itálie

Organizátoři Velké ceny Itálie formule 1 jsou podezřelí, že spolu s dalšími společnostmi napojenými na závod v Monze nezaplatili italským úřadům na daních 80... více

Pro příští rok se chystají aerodynamické změny i přes odpor stájí.

Formule 1
Pro příští rok se chystají aerodynamické změny i přes odpor stájí

Formule 1 navzdory odporu většiny stájí schválila aerodynamické změny pro mistrovství světa v roce 2019. Od širších předních i zadních křídel a brzdových... více

Jezdci Red Bullu Daniel Ricciardo a Max Verstappen se při Velké ceně Baku vyřadili navzájem při kolizi.

VC Baku
Srážka spolujezdců? Člen stáje: Nezodpovědnost, čekám omluvu

29.04. 21:18

Piloti Red Bullu Daniel Ricciardo a Max Verstappen doufají, že po vzájemné kolizi, která je oba vyřadila z dnešní Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1, jim vedení... více

Lewis Hamilton byl v Baku nejrychlejší.

Závod v Baku
Divoký závěr nejlépe zvládl Hamilton a jde do čela MS

29.04. 16:17

Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a díky premiérovému vítězství v sezoně se posunul do čela průběžného pořadí šampionátu. Na... více

V trénincích F1 v Baku byl nejlepší Ricciardo, Vettel se trápil.

VC Ázerbájdžánu
V trénincích F1 v Baku byl nejlepší Ricciardo, Vettel se trápil

27.04. 17:06

Nejrychlejší čas dnešních tréninků na Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1 zajel Daniel Ricciardo z Red Bullu. Nedařilo se naopak vedoucímu pilotovi průběžného... více

Sebastian Vettel.

Velká cena Číny
Strhující F1. Vítěz zaútočil zezadu, Vettela sestřelil Verstappen

15.04. 10:17 Aktualizováno 15.04. 11:01

UVNITŘ VIDEO. Dramatickou Velkou cenu Číny formule 1 nečekaně vyhrál Daniel Ricciardo z Red Bullu, který si pro šesté vítězství v kariéře dojel i přesto, že... více

Sebastian Vettel zvítězil v kvalifikaci na VC Číny.

Formule 1
Ferrari opět kraluje. Vettel odstartuje do VC Číny z pole position

14.04. 09:34 Aktualizováno 14.04. 10:08

Kvalifikaci na Velkou cenu Číny formule 1 vyhrál Sebastian Vettel z Ferrari a v neděli tak bude mít velkou šanci vyhrát i třetí závod v nové sezoně. Za ním... více

Úřadující šampion Lewis Hamilton vyhrál první trénink na Velkou cenu Číny.

Formule 1
Tréninky v Číně ovládl Hamilton, Räikkönena porazil o čtyři desetiny

13.04. 10:25 Aktualizováno 13.04. 11:34

Tréninky na nedělní Velkou cenu Číny formule 1 ovládl úřadující mistr světa Lewis Hamilton. Britský pilot Mercedesu v obou částech porazil Kimiho Räikkönena z... více

Francesco Cigarini má za sebou úspěšnou operaci po kuriózním zranění, které mu způsobil Kimi Räikkönen.

Zranění mechanik
Räikkönen srazil mechanika v depu, operace dopadla úspěšně

09.04. 16:19

Mechanik stáje formule 1 Ferrari, kterého v nedělní Velké ceně Bahrajnu srazil Kimi Räikkönen, má za sebou úspěšnou operaci. Lékaři z vojenské nemocnice v... více

Jezdcům Red Bullu závod v Bahrajnu vůbec nevyšel.

Formule 1
Oba jezdci brzy skončili. Brutální zklamání, smutnil šéf Red Bullu

09.04. 10:02

Stáji Red Bull se v úvodu nové sezony formule 1, ve které chtěli Max Verstappen a Daniel Ricciardo prohánět favorizované týmy Mercedes a Ferrari, zatím příliš... více

Vítěz Velké ceny Bahrajnu Sebastian Vettel.

Motorismus
Vítěz Vettel nevěřil: Myslel jsem, že nám dal Mercedes mat

09.04. 05:00

Sebastian Vettel po vítězství ve Velké ceně Bahrajnu formule 1 přiznal, že v něj příliš nevěřil. Čtyřnásobný mistr světa se totiž obával, že Mercedesu se díky... více

Vítěz VC Bahrajnu Sebastian Vettel.

Formule 1
Druhý závod, stejný vítěz. GP Bahrajnu ovládl Sebastian Vettel

08.04. 19:04

Také druhý závod nové sezony formule 1 vyhrál Sebastian Vettel. Pilot Ferrari v dnešní Velké ceně Bahrajnu těsně porazil Valtteriho Bottase. Na třetím místě... více

V trénincích na Velkou cenu Bahrajnu bylo nejrychlejší Ferrari.

Formule 1
V trénincích na Velkou cenu Bahrajnu bylo nejrychlejší Ferrari

06.04. 19:17 Aktualizováno 06.04. 23:56

Tréninky na Velkou cenu Bahrajnu formule 1 ovládly vozy Ferrari. Nejrychlejší čas na okruhu v Sáchiru dnes zajel Kimi Räikkönen před Sebastianem Vettelem.... více