Therese Johaugová.

Světový pohár
Skiatlon v Oberstdorfu patřil favoritům. Razýmová doběhla 19.

Aktualizováno 25.01. 13:45Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová suverénně opanovala skiatlon v Oberstdorfu a upevnila si vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Na trati 7,5 km... více

Řezáč se blýskl na Dolomitenlaufu. Dojel třetí

Běh na lyžích

Běžec na lyžích Stanislav Řezáč dojel třetí v dálkovém závodu Dolomitenlauf. Den poté, co byl nejlepším českým zástupcem v La Diagonele ve Švýcarsku, podlehl v... více

Stíhačku ovládla Johaugová. Razýmová osmá

Aktualizováno 19.01. 12:41Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová byla na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě osmá ve stíhacím závodu na 10 km klasicky a o dvě místa vylepšila výsledek... více

Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová.

České překvapení
Janatová: Snad se do křesla pro vedoucí závodnici vrátím

18.01. 12:10

S trikolórou zamotanou do copu a za podpory fanoušků překvapila běžkyně na lyžích Kateřina Janatová na Vysočině životním výkonem. Zatím spíše sprinterka si v... více

Norka Therese Johaugová.

Světový pohár v Novém Městě
Razýmová s Janatovou zazářily. Vyhráli Johaugová a Bolšunov

18.01. 10:48 Původní zpráva Aktualizováno 18.01. 12:56

UVNITŘ ON-LINE. Českým běžkyním na lyžích vyšla volná desítka při návratu Světového poháru do Nového Města na Moravě. Tuzemská jednička Kateřina Razýmová... více

Kateřina Razýmová.

Světový pohár v Novém městě
Snad zvládnu břímě nervozity, přeje si Razýmová

18.01. 05:00

S novou pozicí ostře sledované ženy se zkusí před domácími fanoušky vypořádat běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová. Při návratu Světového poháru do Nového Města... více

Alexej Poltoranin (vlevo) během olympijského závodu v roce 2018.

Lyžování
Hvězdný Poltoranin a dva Estonci dopovali. Čeká je čtyřletý trest

06.01. 18:55

Dvojnásobný medailista z mistrovství světa v běhu na lyžích Kazach Alexej Poltoranin dostal čtyřletý distanc za doping. Stejně byli po aféře, která vypukla... více

Sprinterský závod na Tour de Ski.

Tour de Ski
Klaebo s Lampičovou dominovali ve sprintu. Janatová bodovala

04.01. 15:39

Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová skončila jednadvacátá v klasickém sprintu na Tour de Ski ve Val di Fiemme. Vyhráli Slovinka Anamarija Lampičová a Nor... více

Kateřina Janatová.

Tour de Ski
Janatová má životní výsledek, ve sprintu bodovala i Nováková

29.12. 13:39 Aktualizováno 29.12. 15:16

Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová skončila ve sprintu Tour de Ski v Lenzerheide na 18. místě, což je ve Světovém poháru její nejlepší výsledek v životě. Díky... více

První etapu vyhrála Johaugová, Nováková dojela třiadvacátá

Tour de Ski

28.12. 14:09

Běžkyně na lyžích Petra Nováková skončila v první etapě Tour de Ski třiadvacátá, Kateřina Razýmová doběhla v závodu s hromadným startem o tři místa za ní. Mezi... více

Němka Victoria Carlová při závodě v Davosu.

Razýmová s Novákovou si v Davosu dojely pro skvělý výsledek

15.12. 12:15

Českým běžkyním na lyžích se velmi vydařil závod na 10 km volnou technikou na Světovém poháru v Davosu. více

Lyžování
Razýmová uspěla i ve stíhačce, dojela v elitní desítce

01.12. 11:07 Aktualizováno 01.12. 11:35

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová den po životním pátém místě udržela ve stíhačce na 10 km volnou technikou elitní desítku a v celkovém pořadí třídílného... více

Stupně vítězů po běžkařském závodě ve finském středisku Ruka.

Norové brali ve Finsku první místa, Češi nepostoupili z kvalifikace

29.11. 15:23

Norští favorité Johannes Hösflot Klaebo a Maiken Caspersen Fallaová vyhráli ve finském středisku Ruka sprinty klasickou technikou, které zahájily Světový pohár... více

Zemřela běžkyně na lyžích Nousiainenová, vítězka SP z Liberce.

Běžkyně na lyžích
Zemřela vítězka Světového poháru z Liberce z roku 2013

31.07. 10:15

Bývalá finská běžkyně na lyžích Mona-Liisa Nousiainenová podlehla ve 36 letech rakovině. více

Smutná půjde do finále Ski Classics ze třetího místa.

Běžecký seriál
Smutná půjde do finále Ski Classics ze třetího místa

07.04. 05:30

Lyžařka Kateřina Smutná neudržela po předposledním závodu dálkových běhů Ski Classics druhou příčku. Po kopcovitém Reistadlöpetu v Norsku klesla na třetí místo... více

Norka Therese Johaugová a Ingvild Flugstad Östbergová.

Konec zimy
Norové ovládli letošní Světový pohár v běhu na lyžích

24.03. 18:45

Norka Ingvild Flugstad Östbergová poprvé vyhrála Světový pohár v běhu na lyžích. Finále seriálu v Québecu ovládla Švédka Stina Nilssonová před další Norkou... více

Německý skokan Eisenbichler se v Planici dočkal prvního triumfu.

Německý skokan Eisenbichler se v Planici dočkal prvního triumfu

22.03. 16:50 Aktualizováno 22.03. 17:21

Předposlední individuální závod sezony Světového poháru skokanů na lyžích vyhrál na mamutím můstku v Planici Markus Eisenbichler. Sedmadvacetiletý Němec se tak... více

Čeští skokani byli v Oslu sedmí, zkrácený závod vyhráli Norové.

Čeští skokani byli v Oslu sedmí, zkrácený závod vyhráli Norové

09.03. 16:37

Družstvo českých skokanů na lyžích ve složení Viktor Polášek, Lukáš Hlava, Čestmír Kožíšek a Roman Koudelka skončilo na Světovém poháru v Oslu na sedmém místě.... více

Lyžař Dürr se přiznal k dopingu, roli zprostředkovatele popírá.

Aféra v Rakousku
Lyžař Dürr se přiznal k dopingu, roli zprostředkovatele popírá

06.03. 12:36

Rakouská policie propustila běžce na lyžích Johannese Dürra a bude ho vyšetřovat na svobodě. Jednatřicetiletý závodník je podezřelý z dopingu a také z toho, že... více

Dürr měl za sebou dopingový skandál už před pěti lety, teď se objevil další.

Kauza
Rakouské úřady zadržely kvůli dopingu dalšího běžce na lyžích

05.03. 15:54 Aktualizováno 05.03. 16:41

Rakouské úřady zadržely v souvislosti s vyšetřováním dopingové kauzy na mistrovství světa v Seefeldu dalšího běžce na lyžích. Podle médií se jedná o Johannese... více